• Çamlık Mahallesi. Şahinbey Caddesi. No:58 Kat: 2 Çekmeköy / İstanbul
  • info@istanbulhizlicekici.com
  • 0531 339 99 99
Şehirlerarası Çekici | İstanbul Hızlı Çekici - Ahtapot Çekici - 7/24 Hızlı ve Güvenilir Çekici

Şehirlerarası Çekici

Şehirlerarası Çekici

Şehirlerarası Çekici

Çekici, Oto Kurtarma ve Yol Yardım sektörünün en çok tercih edilen firmalarından biri olan İstanbul Hızlı Çekici, uzun yıllardır şehir içi ve şehirlerarası çekici hizmeti vermektedir. 

Her türlü araç arızası ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği konusunda deneyimi olan teknik ekibe sahip İstanbul Hızlı Çekici, donanımlı ve geniş araç filosu ile de dikkat çekmektedir. Kaza ya da arıza halleri nedeni ile yolda kalan araçlarınızı en yakın yetkili servis, oto tamirci ya da tercih edeceğiniz adrese güvenle ulaştırmayı ilke edinmiş olan firmamız, şehirlerarası çekici hizmeti ile birçok memnun müşteri kazanmıştır.

Yol Yardım denince ilk akla gelen isim olan İstanbul Hızlı Çekici, eğitimli çalışanları ile sektörde çığır açmaktadır. Ekonomik ücret politikasından vazgeçmeyen firmamız, koşullar zorlasa da uygun fiyatlarla hizmet sunmaya devam etmektedir.

İstanbul Hızlı Çekici, aldığı her işi en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışan, sunduğu hizmetler arasında Şehirlerarası Çekici hizmeti de bulunan ve aracınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir firma olmak için her zaman gayret göstermektedir.

Güveniniz bizim için değerlidir. İstanbul Hızlı Çekici ekibi ile iletişime geçin, şehirlerarası yolda da kendinizi yalnız hissetmeyin.