• Çamlık Mahallesi. Şahinbey Caddesi. No:58 Kat: 2 Çekmeköy / İstanbul
  • info@istanbulhizlicekici.com
  • 0531 339 99 99
Bağdat Caddesi Çekici | İstanbul Hızlı Çekici - Ahtapot Çekici - 7/24 Hızlı ve Güvenilir Çekici

Bağdat Caddesi Çekici

Bağdat Caddesi Çekici

Bağdat Caddesi Çekici

Çekici, oto kurtarıcı ya da yol yardım konusunda ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti İstanbul Hızlı Çekici bünyesinde yer alan Bağdat Caddesi Çekici ekibinden sağlayabilirsiniz.

Bağdat Caddesi Çekici sayesinde yolda kalmış araçlarınız, gerekli güvenlik tedbirleri alınarak en yakın tamirci ya da yetkilisi servise ulaştırılmaktadır. 

Araç marka ya da modeli fark etmeksizin, özellikle uzun yol yaparken araçlarda bozulmalar meydana gelmektedir. Bazı arıza hallerinde en yakın tamirciye ya da oto sanayiye aracınızı kendiniz götürebilirsiniz. Ancak bazı durumlarda aracınız tekrar çalıştırılmayacak durumda olabilmektedir. Sürücülerin bu konuda yapması gereken en önemli şey araçlarının arızalı olduğunu yoldan geçen diğer sürücülere göstermektir. Bu nedenle aracınızda elektrik varsa dörtlüler yakılmalı ve hemen bir çekici firması ile irtibata geçilmelidir. 

İstanbul Hızlı Çekici, kaliteli ve güvenilir çekici hizmetini uygun fiyatlarla müşterilerine sunmakta ve profesyonel ekibi ile sizlere destek olmak için 7/24 çalışmaktadır.

Hizmet bölgeleri arasında Bağdat Çekici Hizmeti de bulunan İstanbul Hızlı Çekici, geniş bir hizmet bölgesine sahiptir.

İstanbul Hızlı Çekici hakkında bilgi almak, hangi bölgelere hizmet sunduğumuzu öğrenmek ve yardım talep etmek için bizlere firma telefonlarımızdan ya da web sitemizde yer alan whatsapp hattımız üzerinden günün her saatinde ulaşabilirsiniz.