• Çamlık Mahallesi. Şahinbey Caddesi. No:58 Kat: 2 Çekmeköy / İstanbul
  • info@istanbulhizlicekici.com
  • 0531 339 99 99
Harem Çekici | İstanbul Hızlı Çekici - Ahtapot Çekici - 7/24 Hızlı ve Güvenilir Çekici

Harem Çekici

Harem Çekici

Harem Çekici

İstanbul Hızlı Çekici; kurulduğu günden beri 7/24 çalışan, çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmetlerini prosedürlere uygun olarak gerçekleştiren profesyonel bir firmadır.

Harem Çekici ile hizmet ağını genişleten İstanbul Hızlı Çekici, kaliteli ve güvenilir hizmet alabileceğiniz sayılı firmalardandır. Beklenmedik nedenlerle ortaya çıkan sorunlarla, araçlar hiç olmayacak bir zamanda trafikte ya da otobanda yola devam edemeyecek duruma gelebilirler. İstanbul Hızlı Çekici; yalnızca otomobil değil, minibüs ve otobüs gibi büyük araçlar için de kesintisiz hizmet vermekte ve günün her saatinde sizlere destek olmaktadır.

Sektördeki yenilikleri yakından takip eden İstanbul Hızlı Çekici, her boyuttaki aracı taşıyabilecek donanımda araçları ve eğitimli teknik ekibi ile uzun yıllardır birçok başarılı işe imza atmıştır.

Önce insan politikasından yola çıkan çalışma prensibi ile yoluna emin adımlarla devam eden İstanbul Hızlı Çekici, yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedeflemektedir. Harem Çekici ekibi, aracınızı en kısa sürede en doğru yere ulaştırarak sizi içinde bulunduğunuz stresli durumdan alıp çıkaracak ve aklınızdaki tüm sorulara son verecektir.  

Harem Çekici olarak gerek insan sağlığının korunması gerekse de aracın hızlıca en yakın tamirciye ya da yetkili servise ulaştırılmasını sağlamak en büyük önceliğimizdir.