• Çamlık Mahallesi. Şahinbey Caddesi. No:58 Kat: 2 Çekmeköy / İstanbul
  • info@istanbulhizlicekici.com
  • 0531 339 99 99
Göztepe Çekici | İstanbul Hızlı Çekici - Ahtapot Çekici - 7/24 Hızlı ve Güvenilir Çekici

Göztepe Çekici

Göztepe Çekici

Göztepe Çekici

İstanbul Hızlı Çekici ile zor durumda kalan otomobil, kamyon ya da otobüsleriniz için çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmeti talep edebilirsiniz. 

Uzun yıllardır sektörde olan İstanbul Hızlı Çekici, Göztepe Çekici hizmeti ile de sizleri yalnız bırakmamaktadır. Aracınızın konumu ne olursa olsun Göztepe Çekici ekibi aracınızı almaya gelecek ve dilediğiniz adrese sizi ulaştıracaktır.

Müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyeti ile bilinen İstanbul Hızlı Çekici, can ve mal güvenliğiniz hususunda da üst düzey özen göstermektedir. Aracınız yalnızca akut bir sorundan kaynaklı bozulmamaktadır. Bazı araç modellerinin kronik sorunları mevcut olabilmektedir. Kronik sorunlardan kaynaklı araçların motorları patlayabilmekte ve araç çalışamaz duruma gelebilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında yapılması gereken ilk şey aracın güvenli bir yere çekilmesi ve bir çekici firmasından acil yardım talep edilmesidir. 

İstanbul Hızlı Çekici, tüm hizmet bölgelerine aynı özeni göstermekte ve nitelikli çalışanları ile 7/24 hizmet vermektedir. Aracınız ve siz değerlisiniz. İstanbul Hızlı Çekici ile yolda kalma derdinize son veriyoruz.

Göztepe Çekici hizmetimiz hakkında bilgi almak ve aklınızda yer alan sorulara cevap bulmak için bizleri İstanbul Hızlı Çekici telefon numaralarımızdan çekinmeden arayabilirsiniz.