• Çamlık Mahallesi. Şahinbey Caddesi. No:58 Kat: 2 Çekmeköy / İstanbul
  • info@istanbulhizlicekici.com
  • 0531 339 99 99
Kurtköy Çekici | İstanbul Hızlı Çekici - Ahtapot Çekici - 7/24 Hızlı ve Güvenilir Çekici

Kurtköy Çekici

Kurtköy Çekici

Kurtköy Çekici

Uzun yıllardır çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmetleri veren İstanbul Hızlı Çekici, kaliteli çekici hizmetleri ile son zamanlarda adından sıkça söz ettirmektedir.

Şehir içi ve Şehirlerarası ayrımı yapmaksızın araç taşıma ve kurtarma hizmeti sunan firmamız 7/24 çalışmakta ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedeflemektedir.

İstanbul Hızlı Çekici, İstanbul’un tüm lokasyonlarına hakim olup, Kurtköy Çekici hizmeti ile aracı yolda kalan sürücülere en hızlı sürede ulaşma başarısına sahiptir. Son teknoloji modern ekipmanları, her boyuttaki araca hizmet verecek özel çekici araçları ile sektörde fark yaratan İstanbul Hızlı Çekici, uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Yılın belirli bir döneminde değil tüm yıl boyunca kaçırılmayacak fiyat avantajlarıyla kaliteli hizmet sunan Kurtköy Çekici ekibini gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.

Sektörde köklü bir geçmişe sahip İstanbul Hızlı Çekici firmamızı ve profesyonel çalışanlarını tercih ederek araçlarınızı bir noktadan diğerine hiçbir bir endişe duymadan taşıtabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz, yol boyunca herhangi bir sorunla karşılaşılmaması için son derece titiz çalışmaktadır.

İstanbul Hızlı Çekici 7/24 destek hattımızdan ayrıntılı bilgi alabilir, destek talebinde bulunabilirsiniz.