• Çamlık Mahallesi. Şahinbey Caddesi. No:58 Kat: 2 Çekmeköy / İstanbul
  • info@istanbulhizlicekici.com
  • 0531 339 99 99
Hakkımızda İstanbul Hızlı Çekici - Ahtapot Çekici - 7/24 Hızlı ve Güvenilir Çekici

Hakkımızda

Biz Kimiz

Hakkımızda

Sektörde birçok başarılı çalışmaya imza atarak lider konuma ulaşmış olan İstanbul Hızlı Çekici, İstanbul geneline ve yakın çevresine çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmetleri sunmaktadır. Başarılarını profesyonel ekibinin gayretli ve özenli çalışmalarına borçlu olan firmamız kurulduğu günden bugüne yenilikçi bakış açısı ve ekonomik fiyat politikasını ilke edinmiştir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefleyen İstanbul Hızlı Çekici, güler yüzlü bir ekip ve donanımlı bir araç filosuna sahiptir. Son teknoloji ekipmanlarımızla önce güven diyor, sizleri asla yarı yolda bırakmıyoruz.

Uzun yıllardır tüm marka, model ve ebattaki araçlarınızı güvenle taşımak için kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz. İstanbul Hızlı Çekici ile yolda kalmaya ve çaresiz hissetmeye son veriyoruz. Bir telefonunuz ile aracınızı dilediğiniz yere ulaştırıyor, gereksiz zaman kaybına fırsat vermiyoruz.

10 yılı aşkın süredir yol yardım ve oto kurtarma hizmetleri sunmaktan onur duyuyor, siz değerli müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri ile mutlu oluyoruz.

Edindiğimiz tecrübeler ışığında aldığımız her işi profesyonel planlama ile sonlandırıyor, 7/24 yanınızda olabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Aracınız ve siz bizim için her zaman kıymetlisiniz. Birlik olmamız için bir telefonunuz yeterli.

Hakkımızda