• Çamlık Mahallesi. Şahinbey Caddesi. No:58 Kat: 2 Çekmeköy / İstanbul
  • info@istanbulhizlicekici.com
  • 0531 339 99 99
Pendik Çekici | İstanbul Hızlı Çekici - Ahtapot Çekici - 7/24 Hızlı ve Güvenilir Çekici

Pendik Çekici

Pendik Çekici

Pendik Çekici

İstanbul Hızlı Çekici olarak İstanbul ili, ilçeleri ve yakın lokasyonlarda arıza ya da kaza nedeniyle yolda kalan araçlarınızın en yakın tamirciye ya da yetkili servise güvenle ulaştırılabilmeleri için çekici, kurtarıcı ve yol yardım hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul Hızlı Çekici, Pendik Çekici ekibi ile yolda kalan araçlarınızı itina ile çeker ve dilediğiniz adrese kısa sürede güvenle ulaştırır.

Aracınızın ebatı ve büyüklüğüne bakılmaksızın İstanbul Hızlı Çekici 7/24 hizmetinizdedir. Mutlaka en uygun araç organize edilecek ve size ulaştırılacaktır.

Özellikle ticari faaliyet yapan araçlarınız için zamanın ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Pendik Çekici olarak yolda kalan aracınız nedeni ile size vakit ve nakit kaybı yaşatmıyor, hızlı ve planlı bir müdahale ile sizi dilediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Donanımlı araçlara ve hem güler yüzlü hem de deneyimli bir ekibe sahip olan Pendik Çekici, günün her saatinde yardımınıza gelebilecek şekilde hazırdır. Aklınıza takılan sorular için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilir, istanbulhizlicekici.com web sayfamızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz.