• Çamlık Mahallesi. Şahinbey Caddesi. No:58 Kat: 2 Çekmeköy / İstanbul
  • info@istanbulhizlicekici.com
  • 0531 339 99 99
Otomatik Vitesli Araç Çekici | İstanbul Hızlı Çekici - Ahtapot Çekici - 7/24 Hızlı ve Güvenilir Çekici

Otomatik Vitesli Araç Çekici

  • Anasayfa
  • Otomatik Vitesli Araç Çekici
Otomatik Vitesli Araç Çekici

Otomatik Vitesli Araç Çekici

Gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurmak ve günümüz dünyasının nimetlerinden yararlanmak için artık birçok sürücü otomatik vitesli araçlar kullanmayı tercih etmektedir. Otomobil olsun, motosiklet olsun sıkışık trafiğe sabrı olmayan kişilerin öncelikli tercihleri her zaman otomatik vitesli araçlar olmaktadır.

Şehir içinde genellikle durma noktasına gelen trafikte kurtarıcı nitelikte olan otomatik vitesli araçlar aynı zamanda konforun da ilk akla gelen türü olmaktadır.

Sürücülerin korkulu rüyası olan araç arızası ya da kaza hallerinde otomatik vitesli araçları bulunduğu yerden hareket ettirmemek ve herhangi bir müdahalede bulunmamak gerekmektedir. Böyle durumlarda eğitimli teknik kadromuz ve özel çekici araçlarımızla otomatik vitesli aracınızı bulunduğu konumdan hassasiyetle alarak en yakın tamirciye, servise ya da ulaşmak istediğiniz adrese güvenle ulaştırıyoruz. 

Her model ve boyutta araçlar için çekici hizmeti veren İstanbul Hızlı Çekici, sektörde ilk sırada yer almakta ve bulunduğu yeri korumak için sürekli kendisini geliştirmekte ve yenilemektedir. Personeline verdiği değerle tanınan firmamız, çalışanlarının eğitimlerine de hassasiyet göstermektedir.

Müşteri memnuniyetine verdiği değerle adından sıkça söz ettiren İstanbul Hızlı Çekici uzun çalışma yılları boyunca birçok başarılı çalışmaya imza atmıştır. 7/24 hizmetinizde olan firma çalışanlarımız sizlere destek olmaktan mutluluk duymaktadır. Günün sonunda sizlerden memnun geri bildirimler almak, bizleri de onurlandırmaktadır.

Donanımlı Otomatik Araç Çekici araçları ile fark yaratan İstanbul Hızlı Çekici, otomatik vitesli araçlarınız için de ekonomik fiyat politikasından taviz vermemektedir. 

İstanbul Hızlı Çekici hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizleri 7/24 arayabilir, profesyonel kadromuzla günün her saatinde çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.