• Çamlık Mahallesi. Şahinbey Caddesi. No:58 Kat: 2 Çekmeköy / İstanbul
  • info@istanbulhizlicekici.com
  • 0531 339 99 99
Otoban Yol Yardım | İstanbul Hızlı Çekici - Ahtapot Çekici - 7/24 Hızlı ve Güvenilir Çekici

Otoban Yol Yardım

Otoban Yol Yardım

Otoban Yol Yardım

Uzun yıllardır sektörde yer alan ve birçok başarılı çalışma ile adından sıkça söz ettiren İstanbul Hızlı Çekici, Otoban Yol Yardım hizmeti ile de sizlere destek olmaktan onur duymaktadır.

Çekici, oto kurtarma, yol yardım ve araç transferi gibi birçok hizmeti bünyesinde barındıran İstanbul Hızlı Çekici, ekonomik fiyatları ile de her zaman örnek ve öncü olmaktadır.

Özel aracınızla belki de hiç bilmediğiniz bir yerde yolda kalmak tatsız bir durumdur. Ancak seyahat ederken aracın mekanik aksamından doğan ya da yol bozukluğu nedeniyle oluşabilecek arızalar meydana gelebilir. Ayrıca istenmeyen bir kazaya karışarak aracın hareket kabiliyetini yitirmesi de söz konusu olabilir.

Böyle durumlarda yapılması gereken en doğru hareket, aracınızın ve varsa içindeki diğer kişilerin can güvenliğini sağladığınızdan emin olarak size en kısa sürede ulaşabilecek bir çekici bulmaktır.

İstanbul Hızlı Çekici tam donanımlı çekici araçları ile Otoban Yol Yardım hizmeti sunmakta ve aracınızın yol ortasında kalmasına izin vermemektedir. 

İstanbul Hızlı Çekici Otoban Yol Yardım hizmeti ile hızlı ve konforlu bir çekici tecrübesi edinecek ve bu profesyonel hizmete en uygun fiyatla sahip olacaksınız. Firmamız önce karşılıklı güven ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefi benimsemektedir.

İstanbul Hızlı Çekici Otoban Yol Yardım hizmeti ile şehirlerarası yollarda da yalnız değilsiniz. Firmamız hakkında detaylı bilgi almak ve tüm hizmet bölgelerimizi öğrenmek için bizi 7/24 arayabilirsiniz.