• Çamlık Mahallesi. Şahinbey Caddesi. No:58 Kat: 2 Çekmeköy / İstanbul
  • info@istanbulhizlicekici.com
  • 0531 339 99 99
Oto Kurtarma ve Yol Yardım | İstanbul Hızlı Çekici - Ahtapot Çekici - 7/24 Hızlı ve Güvenilir Çekici

Oto Kurtarma ve Yol Yardım

Oto Kurtarma ve Yol Yardım

Oto Kurtarma ve Yol Yardım

Seyir halindeyken hiç ummadığınız anda aracınız arıza mı yaptı? Sıkıntı duymanıza ve kendinizi çaresiz hissetmenize hiç gerek yok. İstanbul Hızlı Çekici 7/24 Yol Yardım Hattını arayın, uzman ekibimiz hızlıca yanınıza ulaşarak size en uygun olan çözümü sunsun. 

Özel aracınız ile seyir halindeyken sürücünün aracı kullanırken oluşturabileceği bir arıza durumu dışında, seyahat ettiğiniz yolun bozuk olması ya da aracınızda önceden  olan ancak farkedilmemiş arızalanmalar sebebiyle yolda kalmanız kaçınılmaz olabilir. Böyle anlarda çekici ya da oto kurtarma diye bilinen yol yardım hizmetlerine ihtiyaç duyar ve en kısa sürede size ulaşmalarını istersiniz.

İstanbul Hızlı Çekici trafikte ya da ıssız bir yolda mahsur kalan araçlarınız için, son teknoloji ve donanımlı çekici araçları ile uzun yılardır İstanbul ve yakın çevresinde oto kurtarma ve yol yardım hizmeti vermektedir. Uzman teknik ekibimiz aracınızı arıza yaptığı adresten alarak en yakın yetkili servise, oto tamircisine ya da sizin belirleyeceğiniz adrese güvenle ulaştıracaktır. 

Kurulduğumuz andan itibaren deneyimlerimize sayısını hatırlamadığımız kadar çok araç kurtarma ekledik ve her bir araç sahibinin süreçten memnuniyet duymasını sağladık. İstanbul Hızlı Çekici olarak aldığımız her yardım çağrısına aynı özeni gösteriyor ve hassasiyetle yaklaşıyoruz. Aracınız ve kaybetmek istemediğiniz vaktiniz bizim için de sonsuz değer taşımaktadır.

İstanbul Hızlı Çekici ile yolda kalmaya son veriyoruz. 7/24 çalışan oto kurtarma ve yol yardım ekibimizle ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

İstanbul Hızlı Çekici hakkında genel bilgi edinmek, hizmet bölgelerimiz hakkında detaylı bilgi almak ya da teknik ekibimize ulaşmak isterseniz bizi günün dilediğiniz anında telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.