• Çamlık Mahallesi. Şahinbey Caddesi. No:58 Kat: 2 Çekmeköy / İstanbul
  • info@istanbulhizlicekici.com
  • 0531 339 99 99
Motosiklet Çekici | İstanbul Hızlı Çekici - Ahtapot Çekici - 7/24 Hızlı ve Güvenilir Çekici

Motosiklet Çekici

Motosiklet Çekici

Motosiklet Çekici

Oto Kurtarma, Çekici ve Yol Yardım sektöründe uzun yıllardır hizmet veren İstanbul Hızlı Çekici; nitelikli çalışanları ve donanımlı araçları ile yolda kalan araçlarınıza 7/24 çekici hizmeti vermektedir.

İstanbul ili, ilçeleri ve tüm yakın çevresinde hizmet veren firmamız tüm boyutlardaki araçlarınız için en doğru çözümleri üretmek için çalışmaktadır.

Seyir halindeyken arıza yapan, kazaya karışan ve çekici hizmeti ihtiyacı duyan araçlar sadece binek otomobiller olmamaktadır. Günümüz koşullarında sürücü sayısında hızla artış görülen ve sıkışık trafiğe alternatif çözüm olan motosikletler de arıza yapabilmekte ve kazaya karışabilmektedir.

Motosikletiniz kaza ya da arıza oluşumu nedeni ile yolda kaldığında, konusunda eğitimli ekibimiz en kısa sürede aracınızın bulunduğu yere ulaşıyor ve sizi içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan en kısa sürede kurtarıyor.  

İstanbul Hızlı Çekici olarak motosiklet çekici hizmeti de sunuyor, sizi ve aracınızı dilediğiniz adrese emniyetli bir şekilde ulaştırıyoruz. Firmamıza ihtiyaç duyan tüm müşterilerimizi önemsiyor ve 7/24 hizmet sunmaktan onur ve mutluluk duyuyoruz. 

İstanbul çevresi ile kısıtlı kalmayan İstanbul Hızlı Çekici şehirlerarası mesafelerde de size en yakın çekici olma özelliği taşımaktadır. Firmamız motosiklet çekici, oto çekici, oto kurtarma ve yol yardım alanlarında uzun yıllardır tecrübe sahibi olmuştur. Hedefimiz öncelikle aracınızı kurtarmak, doğru yere ulaştırmak ve mutlu müşteri sayımızı arttırarak birlikte büyümektir. 

En Yakın Motosiklet Çekici hizmetimiz, diğer hizmetlerimiz ve hizmet bölgelerimiz hakkında bilgi almak için İstanbul Hızlı Çekici 7/24 destek hattımızı arayabilir ya da web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bize ulaşmaktan çekinmeyin.