• Çamlık Mahallesi. Şahinbey Caddesi. No:58 Kat: 2 Çekmeköy / İstanbul
  • info@istanbulhizlicekici.com
  • 0531 339 99 99
Maltepe Çekici | İstanbul Hızlı Çekici - Ahtapot Çekici - 7/24 Hızlı ve Güvenilir Çekici

Maltepe Çekici

Maltepe Çekici

Maltepe Çekici

Trafikte ya da şehirlerarası yollarda giderken, artan araç sayısı nedeniyle birçok kişinin başına gelen olay seyir halindeyken aracının bozulması, lastik arızası ya da herhangi bir kazaya karışması olmaktadır. İstanbul Hızlı Çekici böyle durumlarda sizlere destek olmak için kurulmuş ve sektöre uzun yıllarını vermiş tecrübeli bir yol yardım firmasıdır. Çünkü aracınız pek çok nedenle yolda kaldığında aklınıza gelen ilk şey çekici yardımı almak olmaktadır.

İstanbul Hızlı Çekici, geniş hizmet ağına Maltepe Çekici hizmetini de eklemiş ve böylelikle İstanbul geneli ile yakın çevresinde destek gönderemediği hiçbir lokasyon kalmamıştır. Tam donanımlı araçlarımız ve eğitimli ekibimizle siz değerli müşterilerimize en doğru hizmeti verebilmek için kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz.

Hiçbir zaman böyle olumsuz durumlara maruz kalmamanızı dilemekle birlikte, eğer sizinde çekici ya da yol yardım ihtiyacınız olursa hiç düşünmeden İstanbul Hızlı Çekici 7/24 hattını arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Hızlı Çekici 7/24 yardım hattımızla görüştükten sonra ekibimizin yanınıza gelmesini beklerken, mümkünse aracınızı stop edip müsait bir alana çekip beklemenizi öneririz. Ancak aracınız çalışamaz durumda ise, diğer araçları uyaracak levhalarla gerekli önlemleri almanız büyük önem taşımaktadır. Ekibimiz yanınıza çok kısa bir sürede ulaşmış olacaktır. 

İstanbul Hızlı Çekici, Maltepe Çekici ve diğer hizmet bölgelerimizle her zaman sizlerin en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz.