• Çamlık Mahallesi. Şahinbey Caddesi. No:58 Kat: 2 Çekmeköy / İstanbul
  • info@istanbulhizlicekici.com
  • 0531 339 99 99
Kayar Kasa Çekici | İstanbul Hızlı Çekici - Ahtapot Çekici - 7/24 Hızlı ve Güvenilir Çekici

Kayar Kasa Çekici

Kayar Kasa Çekici

Kayar Kasa Çekici

Günlük hayatın standart akışında, akan ya da durma noktasına gelen trafikte çok fazla olumsuzlukla karşılaşılabilmektedir. İşe giderken, eve dönerken, saatli bir randevuya yetişmeye çalışırken ya da yük taşırken özel araçlarımızı kullanmayı daha uygun görmekteyiz. Seyir halindeyken başımıza en sık gelen şey araç arızaları ve trafik kazaları olmaktadır. Bazı hallerde kaza yapan araçlarımızı yeniden çalıştırıp yola devam etmek doğru olmamakta hatta mümkün olmamaktadır. Bu durumda en doğrusu aracı yerinden kaldırarak en yakın yetkili servise ya da oto tamircisine ulaştırmaktır.

İstanbul Hızlı Çekici bünyesinde yer alan çekici araçları hemen hemen her model ve boyuttaki araç için hizmet verebilmektedir. Çekici; römork, yarı römork ve diğer araç çeşitlerini çekmek için üretilmiş olan motorlu taşıtlardır.

Araç çekicilerinin çekecekleri araç türlerine göre birçok farklı çeşidi vardır. Bunlardan biri de Kayar Kasar Çekici türüdür. Kayar Kasa Çekici; Vinçli Kayar Platform olarak ta adlandırılmaktadır. Yolda kalan aracınız hareket ettirilebiliyorsa çekicide bulunan kayar platforma girmesi sağlanarak bulunduğu yerden alınır ve ulaşmasını istediğiniz adrese güvenle transfer edilir. 

İstanbul Hızlı Çekici olarak Kayar Kasa Çekici hizmetimiz ile de her zaman yanınızdayız. Aracınızın yolda kalması durumunda, hareket ettirebiliyor bilgisini ekibimize iletmeniz yeterli olacak ve aracınız için hemen bir Kayar Kasa Çekici aracı gönderilecektir. 

İstanbul Hızlı Çekici ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyin. En kısa sürede size ulaşarak aracınızı dilediğiniz adrese teslim edeceğiz.