• Çamlık Mahallesi. Şahinbey Caddesi. No:58 Kat: 2 Çekmeköy / İstanbul
  • info@istanbulhizlicekici.com
  • 0531 339 99 99
Kamyon ve Tır Çekici | İstanbul Hızlı Çekici - Ahtapot Çekici - 7/24 Hızlı ve Güvenilir Çekici

Kamyon ve Tır Çekici

Kamyon ve Tır Çekici

Kamyon ve Tır Çekici

Sektörün lider firmalarından biri olan İstanbul Hızlı Çekici, İstanbul genelinde ve yakın çevresinde çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmetleri sunmaktadır. 

Taşımacılık şirketleri yük ve eşya nakliyesi yapıyor olduklarından, araç filoları kamyonlar ve tırlardan oluşmaktadır. Evden Eve Nakliyat, Şehir içi ve Şehirlerarası yük ve eşya taşıma firmalarına ilaveten inşaat ve sanayi sektörlerinde de ağırlıklı olarak kamyon ve tırlar kullanılmaktadır. 

Uzun yol yapması da mümkün olan bu araçların yolda kalması zaman ve iş kaybına sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle en kısa sürede çözüme ulaştırılmaları gerekmektedir. Üstelik bu araçlar yük taşıdıkları için oldukça ağır olmaktadır. 

İstanbul Hızlı Çekici Kamyon ve Tır Çekici hizmeti de vermekte, bu hizmetini de diğer tüm işleri gibi ciddiyetle ve özenle yapmaktadır. 

İstanbul Hızlı Çekici ekibi yardım çağırınızı alır almaz öncelikle konumunuzu ve içinde bulunduğunuz durumun detaylarını öğrenir ve yanınıza hazırlıklı olarak gelir. Güler yüzlü ve profesyonel ekibi, donanımlı araçları ve uygun fiyat politikası ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefleyen firmamız, en doğru planlama ile kısa sürede sizi ve aracınızı ulaşması gereken yere güvenle teslim edecektir.

Çekici, Oto Kurtarma ve Yol Yardım hizmetleri arasında Kamyon ve Tır Çekici hizmeti de bulunan İstanbul Hızlı Çekici hakkında detaylı bilgi almak için firma telefonlarımızdan profesyonel çalışanlarımıza ulaşabilir, aklınızdaki tüm sorulara cevap alabilirsiniz.