• Çamlık Mahallesi. Şahinbey Caddesi. No:58 Kat: 2 Çekmeköy / İstanbul
  • info@istanbulhizlicekici.com
  • 0531 339 99 99
İstanbul Anadolu Yakası Çekici | İstanbul Hızlı Çekici - Ahtapot Çekici - 7/24 Hızlı ve Güvenilir Çekici

İstanbul Anadolu Yakası Çekici

  • Anasayfa
  • İstanbul Anadolu Yakası Çekici
İstanbul Anadolu Yakası Çekici

İstanbul Anadolu Yakası Çekici

Çekici sektörünün en başarılı firmalarından biri olan İstanbul Hızlı Çekici, uzun yıllardır İstanbul geneli ve yakın çevresine çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmetleri vermektedir. Yılların tecrübesini İstanbul Anadolu Yakasında da sizlerle paylaşmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası Çekici hizmeti İstanbul Hızlı Çekici firmasının hizmetlerinden sadece bir tanesi olup, hizmet bölgesi ve çekici araç ağı oldukça geniş bir çalışma politikasına sahiptir.

İstanbul Hızlı Çekici tüm marka, model ve ebattaki araçlarınız için oluşacak çekici ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanıma sahiptir. Talebinizi aldığı andan itibaren sizinle irtibatta kalan ekibimiz, sizi ve aracınızı ulaşması gereken yere teslim etmek üzere gerekli organizasyonu yapmaktadır.

Güvenilir bir çekici hizmeti alabilmek için profesyonel bir firma ile çalışmak gerekmektedir. Bu konuda en büyük destekçiniz şüphesiz İstanbul Hızlı Çekici firması olacaktır. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız, sektöre birçok yenilik kazandırmıştır. 

Aracınızı bulunduğu yerden almak, en yakın tamirciye ya da yetkili servise götürmek için yanınıza gelmek üzere yola çıkan ekibimiz gerekli tüm araç gereçlere sahiptir.

Aracınızın çekici aracına yüklenirken hasar görmemesi için hassasiyet ve özenle çalışır, aracınız taşınırken de aynı özen gösterilerek sıfır hata ile dilediğiniz adrese ulaştırılır.

İstanbul Hızlı Çekici nasıl çalışır, hangi donanımlara sahiptir, fiyatları uygun mudur diye düşünmeyin. 7/24 Destek hattımızı arayın ya da web sayfamıza göz gezdirin. Kaliteli ve güvenilir bir çekici hizmeti almanın ayrıcalığını yaşatabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışmaya devam edeceğiz.