• Çamlık Mahallesi. Şahinbey Caddesi. No:58 Kat: 2 Çekmeköy / İstanbul
  • info@istanbulhizlicekici.com
  • 0531 339 99 99
E-5 Çekici | İstanbul Hızlı Çekici - Ahtapot Çekici - 7/24 Hızlı ve Güvenilir Çekici

E-5 Çekici

E-5 Çekici

E-5 Çekici

Sektörün lider firmalarından biri olan İstanbul Hızlı Çekici, Oto Kurtarma ve Araç çekme hizmetlerinde sayısız başarıya sahiptir. 

Profesyonel bir yol yardım firması olarak araç sürücülerinin başına gelebilecek tüm olumsuzluklara ve zor anlarına destek olmak için uzun yıllardır hizmet veren İstanbul Hızlı Çekici, E-5 Çekici hizmeti ile yolda çaresiz kalmaya da son vermektedir.

İstanbul Hızlı Çekici, kaliteli hizmet sunma politikasından taviz vermeden, gece gündüz demeden 24 saat aralıksız çalışmaktadır.

Özel aracınızla seyahat etmek rahattır ancak yollarda aracınız bilinmez nedenlerle arıza yapabilir. Sürücüde ve aracın içinde varsa diğer yolcularda endişe yaratacak olan bu duruma son vermek için geniş araç filosu ve bilgili çalışanları ile hizmet veren İstanbul Hızlı Çekici, E-5 Çekici hizmeti ile de ekonomik fiyatlarıyla sizlerin yanındadır.

Yılların tecrübesini arkasına alarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışan İstanbul Hızlı Çekici, yollarda arıza yaparak mahsur kalan aracınızın en yakın yetkili servise ya da uygun bir oto tamircisine çekilmesi için 7 gün 24 saat telefon başında hazır beklemektedir.