• Çamlık Mahallesi. Şahinbey Caddesi. No:58 Kat: 2 Çekmeköy / İstanbul
  • info@istanbulhizlicekici.com
  • 0531 339 99 99
Ahtapot Çekici | İstanbul Hızlı Çekici - Ahtapot Çekici - 7/24 Hızlı ve Güvenilir Çekici

Ahtapot Çekici

Ahtapot Çekici

Ahtapot Çekici

Günlük hayatın içinde özel aracı ile ulaşım sağlayan sürücüler trafikte birçok olumsuz durumla karşılaşabilirler. Araç akü arızası, yakıt bitmesi, lastik sorunları ya da kaza yapmak bu durumlardan birkaçı olarak gösterilebilir. Böyle anlarda aracı güvenli bir şekilde bulunduğu yerden alarak en yakın servise ya da tamirciye ulaştırmak gerekmektedir. 

İstanbul Hızlı Çekici, trafikteki her tip araca uygun ve tam donanımlı özel çekici ve kurtarıcı araçları ile oto çekici hizmeti verebilecek kapasiteye sahip köklü ve eski bir firmadır. Özel çekici araçlarımızdan bir tanesi de ahtapot çekici aracımızdır. 

Ahtapot Çekici de normalde diğer çekici araçlar ile aynı görevi yapmaktadır. Ancak özellikle otomatik vitesli araçlarda şanzımanı veya lastikleri kilitlenip çalıştırılmaması gereken araçlar için aracın herhangi bir hasar almadan çekilebilmesi amacıyla ahtapot çekici aracın kullanılması daha emniyetli olmaktadır. 

İstanbul Hızlı Çekici 7/24 yol yardım telefon numaralarından bizi aradığınızda aracınızın şanzıman türünü belirtmeniz durumunda direkt Ahtapot Çekici aracı gönderilmektedir. 

İstanbul Hızlı Çekici ekibinden yardım almanızın saati yoktur. Günün hangi saat diliminde olursanız olun destek için size ulaşacak bir Ahtapot Çekici aracımız mutlaka hazır olarak bulundurulmaktadır.

Ekonomik fiyat politikası ile İstanbul Hızlı Çekici 7/24 hizmetinizdedir.