• Çamlık Mahallesi. Şahinbey Caddesi. No:58 Kat: 2 Çekmeköy / İstanbul
  • info@istanbulhizlicekici.com
  • 0531 339 99 99
Ağır Vasıta Çekici | İstanbul Hızlı Çekici - Ahtapot Çekici - 7/24 Hızlı ve Güvenilir Çekici

Ağır Vasıta Çekici

Ağır Vasıta Çekici

Ağır Vasıta Çekici

Çekici, Oto Kurtarma ve Yol Yardım hizmetleri, bilindiğinin aksine yelpazesi geniş olan bir sektördür. Her türlü araç arızası, lastik patlaması, kazaya karışma vs. gibi aniden karşılaşılan durumlarda sürücülerin yardım alabileceği en güvenli yöntem çekicilerdir.

Ağır Vasıta Taşıma, seyir halindeyken karşılaşılabilecek bu gibi durumlar sebebiyle yolda kalan ağır vasıta aracınızın özel çekici araçları yardımı ile bulunduğunuz konumdan alınarak talep edeceğiniz adrese ulaştırma işidir.

Ağır vasıta aracınızla seyahat ederken aracınız hiç hesapta olmayan bir durumla karşılaşabilir, bu durum arıza ya da kazaya sebebiyet verebilir. Aracınızı içinde bulunduğu durumdayken tekrar çalıştırmamanız gerekebilir ya da araç çalışmıyor olabilir. Çekici ile ağır vasıta aracınızın bulunduğu noktadan kaldırılarak en yakın servise götürülmesi gerekir. Aracınız çalışmıyor durumda olduğundan bir yerden başka yere ulaştırılması işlemi mutlaka güvenilir bir oto çekici ile gerçekleştirilmelidir.

İstanbul Hızlı Çekici olarak geniş araç ağına sahip bir firmayız. Oto Çekici ya da araç kurtarıcı araçlarımızla arızalı ya da kaza geçirmiş olan araçlarınızı servise ulaştırmak önceliğimiz olup, politikamız mutlu müşteriler edinmektir. 

Ağır Vasıta Çekici araçları özel araçlardır. Kayar kasa, sabit kasa, ahtapot çekici, vinçli çekici, ağır vasıta çekici ve 4x4 çekici gibi çeşitlere ayrılmaktadır.  

İstanbul Hızlı Çekici olarak ağır vasıta araçlarınız dışında da yolda kalan tüm araç modelleriniz için kurtarıcı, çekici ve yol yardım hizmeti sunmaktayız. Uzman olan ekibimiz sizler için özel çözümler üretmek ve sizi en kısa sürede içinde bulunduğunuz stresli durumdan arındırmak istemektedir. 

İstanbul Hızlı Çekici ekibi 7/24 çalışan ve tüm çekici hizmetlerini güvenilir ve uygun fiyatlarla sizlere sunan köklü ve eski bir firmadır.

Ağır Vasıta Çekici, Oto Çekici, Oto Kurtarma ve Yol Yardım hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, fiyatlarımızı öğrenmek ve destek talebinde bulunmak için bizi 7/24 arayabilirsiniz.