• Çamlık Mahallesi. Şahinbey Caddesi. No:58 Kat: 2 Çekmeköy / İstanbul
  • info@istanbulhizlicekici.com
  • 0531 339 99 99
Ağır Ticari Taşıma | İstanbul Hızlı Çekici - Ahtapot Çekici - 7/24 Hızlı ve Güvenilir Çekici

Ağır Ticari Taşıma

Ağır Ticari Taşıma

Ağır Ticari Taşıma

Sektörün öncü firmalarından biri olan İstanbul Hızlı Çekici; İstanbul ili, ilçeleri ve yakın çevresinde uzun yıllardır çekicilik hizmeti ile sizlerin yanındadır. Konusunda en büyük destekçiniz olmayı hedeflemiş olan firmamız, bir telefonunuz ile bulunduğunuz konuma hızlı bir şekilde ulaşmaktadır.

Aracı olan her sürücünün başına gelebilecek beklenmedik olaylar olabilir. Araç mekaniğinde oluşabilecek teknik sorunlar nedeniyle aracınız aniden yolda kalabilir. Ayrıca seyir halinde olduğunuz yoldan kaynaklı sebepler ile de aracınız arıza ya da kaza yapabilir.  

Ağır ticari aracınızla yola çıkmadan önce gerekli tüm bakımlar yapılmış ve önlemler alınmış olsa bile, uzun yol giderken ya da şehir içi trafiğinde hiç ummadığınız bir yerde ve zamanda aracınız bozulabilir ya da kazaya karışabilir. Bu ve bunun gibi pek çok durumlar için ağır ticari taşıma hizmeti kullanmanız gerekecektir.

İstanbul Hızlı Çekici olarak sunduğumuz profesyonel ağır ticari taşıma hizmeti ile sürücülerimizi yalnız bırakmıyoruz. İhtiyaç duyduğunuzda bir telefonunuz ile hızlıca yardımınıza geliyoruz. Yol yardım konusunda eğitimli uzman çalışanlarımız, modern kurtarma araçlarımız ile içinde bulunduğunuz tatsız ve stresli durumdan kurtulmanız için çalışıyoruz.

İstanbul Hızlı Çekici olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamızdan taviz vermiyor, aldığımız her işlemde memnun müşteri ağımıza bir yenisini eklemeyi hedefliyoruz.

Yola çıkarken aracınız yeni ya da bakımları taze yapıldı diye düşünmeyin. Aracınız yeni ya da eski fark etmez. Her an her yerde arıza yapabilme riski vardır. Ağır Ticari Taşıma hizmeti almak için ilk akla gelen firmalardan biri olan İstanbul Hızlı Çekici, her zaman size en çabuk ulaşan firma olma özelliğine sahiptir.

İstanbul Hızlı Çekici ekibini günün her diliminde çekinmeden arayabilir ve kurtarıcı araçlarımızdan çağırabilirsiniz.